parallax background

Biz Bilgi Birikimimiz Doğadan ve İnsanlardan Yana Kullanıyoruz.

Kuruluş


2011 yılında Hasan GÜNALDI ve Murat ÇİL tarafından kurulmuştur.Şirketimiz bünyesinde deneyimli Jeoloji Mühendisler, konusunda uzman formenler, tecrübeli sondörler çalışmaktadır.

GÜR-SON SONDAJ Olarak: Zemnin sondajı, Tünel-Baraj Delgi enjeksiyonları, karayolları enjeksiyon-drenaj tünellerinin açılması, jeolojik haritalama, fazla kazı tutanaklarının hazırlanması, ankraj, kalıcı ankraj, jet groud, hidrojeolojik, jeoteknik, jeofizik etütler konularında faaliyet göstermektedir.

Gelişim


GÜR-SON SONDAJ güncel teknolojik gelişmelere uygun olarak geliştiren deneyimli kadrosu

makina parkı ve mühendislik hizmetleri ile günümüzdeki en önemli kavram olan zaman ve finans yönünden kazanç sağlamakta olup, yurtiçi ve yurt dışında mühendislik alanında geçerli yasal düzenlemeler ve şartnamelere uygun uluslararası düzeyde kaliteli hizmet sunmaktadır.

Faaliyetleri


Kuruluşumuzdan sonra farklı sondaj işlerinde de bulunan deneyimli personelimiz Balıkesir-Havran Barajı,Karaman-Ermenek barajı, İzmir-Bergama barajı, Bulgaristan karayolu tüneli, Manisa-Gördes barajı projelerinde sondaj ve enjeksiyon işlerinde görev yapılmıştır. Akabinde Deriner 12 halatlı ankraj, Karaman-Ermenek 12 halatlı ankraj alanlarında da hizmet yapılmıştır.Türkiyemizin en yüksek barajı olan Yusufeli Barajı, Beypazarı Kargı Barajı, Siirt Kirazlık Barajı nda faaliyetlerine devam etmektedir.

Türkye de özellikle son 10 yılda gelişmekte olan madencilik alanındaki, ülke çapındaki çalışmaların gerisinde kalmamak ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacı ile GÜR-SON SONDAJ, çalışmalarına devam etmektedir. Bu amaçla kalite politikamız; müşteri beklentilerine en hızlı, en etkin, en kaliteli hizmet sunmak ve rekabet seviyemizi en yüksek seviyeye çekmektir.GÜR-SON SONDAJ tamamlanmış ve devam eden projelerde en kalite hizmeti sunmayı kendisine ödev bilen firmamız projelerin her aşamasında ve tüm ayrıntılarda dünya standartlarıı hedeflemektedir..

E-Kataloğumuz İncelemek İster misiniz?

Türkye de özellikle son 10 yılda gelişmekte olan madencilik alanındaki, ülke çapındaki çalışmaların gerisinde kalmamak ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacı ile GÜR-SON SONDAJ, çalışmalarına devam etmektedir.

Bu amaçla kalite politikamız; müşteri beklentilerine en hızlı, en etkin, en kaliteli hizmet sunmak ve rekabet seviyemizi en yüksek seviyeye çekmektir.GÜR-SON SONDAJ tamamlanmış ve devam eden projelerde en kalite hizmeti sunmayı kendisine ödev bilen firmamız projelerin her aşamasında ve tüm ayrıntılarda dünya standartlarıı hedeflemektedir.

42%

Barajlar

82%

Etütler

70%

Madenler


Temsilciliklerimiz

 

Türkiyemizin en yüksek barajı olan Yusufeli Barajı, Beypazarı Kargı Barajı, Siirt Kirazlık Barajında faaliyetlerine devam etmektedir.